O značke Milesi

MILESI JE TRADIČNÁ ZNAČKA SVETOVEJ KVALITY

Milesi je značka patriaca do IVM Group, jedným z najväčších a najvplyvnejších výrobcov náterových hmôt na drevo v Európe a vo svete.

Značka Milesi je na trhu od roku 1947,  zrodená v krajine, ktorá bola vždy referenčným bodom nábytkárskeho priemyslu. Tieto produkty boli vyvinuté a zdokonalené v spolupráci s miestnými odborníkmi v odbore a dizajnérmi, ktorí sú oceňovaní na celom svete.

Momentálne sú výrobky Milesi vyrábané a inovované v modernom závode v meste Parona, neďaleko Milána. Tie sú potom distribuované zákazníkom na trhy v Európe, Afrike, Strednom východe, v Ázii a Tichomorí a tiež ku nám na Slovensko.


Misia a vízia Milesi

Základnou filozofiou Milesi je maximálne uspokojiť potreby zákazníka a preniesť jeho starosti v oblasti náterových hmôt na nás. Základný sortiment náterových hmôt máme okamžite k dispozícií v našich predajných skladoch po celom Slovensku, kde udržujeme stálu zásobu. Vo veľmi krátkych lehotách vám zaistíme farebné emaily podľa stupnice RAL a NCS alebo akýkoľvek odtieň pri dodaní farebnej vzorky.

 

Máte záujem
o spoluprácu?

Kontaktujte nás